•   План работы соц.педагога
    В рамках Международной акции «16 дней против насилия в отношении женщин в КГУ «Мамлютская школа-гимназия №1» была проведена беседа о неприемлемости насилия в отношении женщин с членами пед.коллектива.

В рамках мероприятий по проведению информационной кампании "Детство без жестокости и насилия" организован стенд, телефон доверия

Кәмелетке толмағандардың жыныстық қол сұғылмаушылыққа қарсы қылмыстардың алдын алу бойынша құқық бұзушылықтардың алдын алу бойынша бірлескен жұмыс жоспары аясында «Құқықтық сауаттылық күні» атты тед-конференциясы өтті.